top of page

חומרים

כל התכשיטים עשויים מהחומרים הכי איכותיים שניתן למצוא במחירים נוחים ונגישים.

תכשיטי הזהב עשויים פליז מצופה זהב ו/או סטיינלס-סטיל בציפוי זהב (היפואלרגני) ו/או ציפוי זהב בעובי מיקרון.

תכשיטי הכסף עשויים כסף סטרלינג 925 ו/או פליז בציפוי כסף ו/או סטיילנס-סטיל (היפואלרגני).

בכל תכשיט באתר רשום מפרט החומרים הספציפי.

בכדי לשמור על איכות התכשיט לאורך זמן מומלץ לא להרטיב במים, חומרי ניקיון, מוצרי קוסמטיקה, מי בריכה ומי ים. מומלץ להסיר אותם לפני השינה או לפני פעילות ספורטיבית ויש לאחסן את התכשיט במקום יבש.

אם את סובלת מרגישות למתכות מומלץ לרכוש תכשיטים עשויים סטיינלס-סטיל או כסף סטרלינג 925 בלבד!

ובכל מקרה נשמח לייעץ בכל שאלה לפני ביצוע ההזמנה.

משלוחים

עם שליח:

מעל 300 ש״ח - בחינם!

עד 300 ש״ח - 30 ש״ח.

עד 5 ימי עסקים (למעט יישובים מרוחקים).

מומלץ לתת את הכתובת בה אתם נמצאים רוב היום

(למשל מקום העבודה).

בדואר רשום:

מעל 200 ש״ח - בחינם!

עד 200 ש״ח - 15 ש״ח.

עד 10 ימי עסקים.
 

אנו מיידעים מראש שזמני המשלוח הסופיים הינם

באחריות חברות המשלוחים, וייתכן עיכוב בהגעת משלוחים ליישובים מרוחקים. 

כל הזמנה שהתקבלה לאחר השעה 14:00 תטופל

ביום העסקים הבא.

אחריות

לכל התכשיטים בחנות יש חצי שנה אחריות!

האחריות כוללת תיקון, החלפת חלקים וציפוי.

האחריות לא כוללת שריטות, שברים, קרעים ואובדן.

נא לשמור את תעודת האחריות ​ולהציגה בעת הצורך.


בכל מקרה של תיקון מחוץ לתוקף האחריות, נשמח לעזור במידת האפשר ועלות התיקון תהיה מינימלית.

 

במידה וברצונך לתקן תכשיט נא צרי איתנו קשר בטלפון, בווטסאפ או במייל ונשמח לעזור. ניתן לשלוח את התכשיט לתיקון בדואר רשום בלבד או בהגעה עצמאית לסטודיו. 

יש לצרף לפריט פתק עם פרטים ליצירת קשר ואת פתק האחריות (במידת הצורך).

טיפול בתיקון ייארך עד כ-30 ימים.

החזרות והחלפות

ניתן להחזיר או להחליף פריט עד 14 יום מקבלתו.

קודם יש ליצור קשר איתנו בווטסאפ או בטלפון במספר 

0509259254 או באימייל athenajewelleryil@gmail.com 

כדי שנוכל לסייע ולעזור. על כל החזרה של פריט חובת הלקוח לשלוח הודעה באחת מהדרכים המפורטות מעלה אלינו לפני שליחתו בחזרה או כל ביצוע פעולה אחרת.

שליחה של הפריט לצורך החלפה או החזרה יתבצע בדואר רשום או בהעברה ישירה לסטודיו בתיאום מראש, בתנאי שלא נעשה בו שימוש כשהוא באריזתו המקורית וכנגד קבלה או פתק החלפה. נא להוסיף למעטפה פתק עם פרטים: שם מלא, טלפון ואימייל.

במידה ותרצי להחליף, הפריט החדש יישלח אלייך בחזרה בדואר רשום ללא עלות נוספת.​
ניתן גם להחליף באמצעות שליח בעלות של 30 ש״ח.
לתיאום שליח יש ליצור קשר בטלפון, באינסטגרם או במייל ולשלם מראש.

במידה ותרצי להחזיר את הפריט, ניתן לקבל זיכוי בקרדיט באתר או החזר כספי עד 14 יום מקבלת הפריט.

לא יינתן זיכוי או החזר כספי על דמי משלוח ודואר רשום.

במקרה של ביטול עסקה אחרי שהמוצר נשלח יינתן זיכוי

על הפריט ולא עבור דמי המשלוח.
במידה ובעת ביטול העסקה בוצע כבר המשלוח, לא יינתן החזר כספי בגין עלות השילוח. במקרה בו המשלוח ניתן בחינם במסגרת הטבה / מבצע, באם ביטול העסקה מבטל את התנאי למשלוח בהטבה, עלות המשלוח תחול על הלקוח.

במידה והפריט שהוחזר או הוחלף היה בהנחה, הזיכוי יהיה בסכום ששולם בעת הרכישה ולא לפי מחירו המלא.

לא יינתן החזר כספי בגין פריטים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מתנות. ובעסקה בה מומשה הטבה התלוי ברכישת מספר פריטים יחד, יינתן החזר עבור מוצר רק בהחזרת מלוא המוצרים שבגינם ניתנה ההטבה (למשל בעסקת 1+1 יינתן החזר כספי רק בהחזרת שני הפריטים). לא ניתן להחזיר או להחליף פריט בהזמנה אישית או פריט שנעשו בו שינויים מהותיים. הזיכוי יינתן כאשר הפריט יוחזר וייבדק על ידינו. במידה והמוצר החוזר פגום, ניזוק או משומש לא יתבצע זיכוי עליו. (יובהר, כי אתנה היא בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב המוצר).

 

רק כרטיס האשראי בו התבצעה העסקה יזוכה. עם ביטול העסקה יזוכה כרטיס האשראי בניכוי דמי ביטול בגובה 5% משווי העסקה או 100 ש"ח – לפי הנמוך מבין השניים.כרטיס דירקט לא ניתן לזכות, ולכן יתקבל כקרדיט באתר. 

במצב בו נשלח ללקוחה פריט שנפל פגם ביצורו או אי קיום תנאי כלשהו של העסקה, יש ליידע אותנו מיידית ולשלוח את הפריט חזרה אלינו בדואר רשום. אנו נזכה על המשלוח החוזר ונשלח מוצר חדש ותקין ללא עלות נוספת. הזיכוי יתבצע אחרי קבלת המשלוח אלינו ובדיקתו.

אחריות

וחומרים

משלוחים והחזרות

שאלות ותשובות

 • אם אהבתי פריט כסוף אבל אני רוצה אותו בצבע זהב? או הפוך?
  רוב הפריטים יכולים להגיע גם בכסף וגם בזהב! גם אם הם לא מופיעים באתר. מומלץ קודם לבדוק האם קיים באתר הצבע הרצוי ובמידה ולא אפשר לפנות אלינו ונשמח לעזור. מראש אנחנו מיידעים שישנם פריטים שיכולים להגיע רק בצבע אחד, ולכן לא מובטח שניתן להכינם בצבע הרצוי.
 • כמה עולה משלוח? ותוך כמה זמן מגיע?
  עם שליח: מעל 300 ש״ח - בחינם! עד 300 ש״ח - 30 ש״ח. עד 7 ימי עסקים (למעט יישובים מרוחקים). מומלץ לתת את הכתובת בה אתם נמצאים רוב היום (למשל מקום העבודה). ​ בדואר רשום: מעל 200 ש״ח - בחינם! עד 200 ש״ח - 15 ש״ח. עד 14 ימי עסקים.
 • אם אני רוצה להחליף את הפריט זה אפשרי?
  ברור! ניתן להחליף או להחזיר פריט עד 14 יום מקבלתו. קודם יש ליצור קשר איתנו בווטסאפ או בטלפון כדי שנוכל לסייע ולעזור. ההחזרה מתבצעת בהגעה לסטודיו או בדואר רשום. החלפה של פריט יכולה גם להתבצע עם שליח עד הבית בעלות של 30 ש״ח.
 • יש אחריות על התכשיטים?
  ודאי! האחריות היא לחצי שנה וכוללת תיקונים בחינם. (לא כולל שריטות, שברים, קרעים ואובדן). נא לשמור את תעודת האחריות ​ולהציגה בעת הצורך. וגם אם פג תוקף האחריות - תמיד נשמח לעזור בתיקון ובציפוי התכשיטים במידת הצורך בעלות מינימלית
 • אפשר לשלוח תכשיט לתיקון?
  כן! גם בתחום האחריות וגם מחוץ לתוקף האחריות ניתן לשלוח פריט לתיקון. אחריות בתוקף מקנה תיקון בחינם. בכל מקרה של תיקון מחוץ לתוקף האחריות, נשמח לעזור במידת האפשר ועלות התיקון תהיה מינימלית. במידה וברצונך לתקן תכשיט נא צרי איתנו קשר בטלפון, בווטסאפ או במייל ונשמח לעזור ולתת פרטים.
 • מאיזה חומרים עשויים התכשיטים?
  כל התכשיטים עשויים מהחומרים הכי איכותיים שניתן למצוא במחירים נוחים ונגישים. ​ תכשיטי הזהב עשויים מתכת בציפוי זהב איכותי 18k או 24k. תכשיטי הכסף עשויים מתכת בציפוי בכסף או סטיילנס-סטיל (היפואלרגני) או כסף סטרלינג 925. בכל תכשיט באתר רשום מפרט החומרים הספציפי.
 • מה אני יכולה לעשות כדי לשמור על התכשיט?
  בכדי לשמור על איכות התכשיט לאורך זמן מומלץ לא להרטיב במים עם סבונים, חומרי ניקיון, מוצרי קוסמטיקה, מי בריכה ומי ים. מומלץ להסיר אותם לפני השינה או לפני פעילות ספורטיבית ויש לאחסן את התכשיט במקום יבש.
 • אני רגישה למתכות. האם אמצא תכשיטים שמתאימים לי?
  בודאי! לרגישות מומלץ לרכוש תכשיטים עשויים סטיינלס-סטיל או כסף סטרלינג 925 בלבד. סטיילנס-סטיל הוא חומר היפואלרגני ועמיד מאוד! ניתן גם להתייעץ איתנו לפני הקניה לגבי כל חשש.
 • מה זה סטיילנס-סטיל? ולמה זה עדיף?
  סטיינלס סטיל זו פלדת אל-חלד שעמידה מפני חלודה וקורוזיה, והיא ניתנת למיחזור ב־100%. תכשיטים שמיוצרים מסטיינלס-סטיל הם היפואלרגניים ואינם גורמים לפריחה או לגירוי בעור. כדי לייצר צבע בציפוי, נוסף לחומר הבסיסי שכבה שנספגת בו. השכבה הזו עמידה בפני שחיקה וקורוזיה. תכשיטים מסטיינלס סטיל בגימור כסף מתאפיינים בכך שהם אינם מתחמצנים לעומת הכסף 925 שנוטה להתחמצן בעת חשיפה לאוויר או במגע עם העור.
 • איך אני יודעת מה מידת הטבעת שמתאימה לי?
  בדיוק בשביל זה יצרתי סרטון מדידה ביתית שבעזרתה נוכל להעריך מה המידה שמתאימה לך!
 • לאתנה יש חנות?
  המכירה היא בחנות האינטרנטית בלבד. ימי מכירה בסטודיו או בדוכנים יפורסמו באינסטגרם, באתר ובניוזלטר ולכן כדאי לעקוב ולהירשם לניוזלטר לקבלת עדכונים והטבות!
משלוחים והחזרות1
שאלות ותשובות1
אחראיות וחומרים1
bottom of page